Rudeniška šventė Birštono gimnazijoje „Rudenėlio spalvos“

ruduo birtone6Taip greitai prabėga vasara, kurios  laukiam daugiau kaip devynis mėnesius. Ruduo dar greičiau užleidžia pozicijas žiemai. Ir atrodo vieną dieną buvęs auksinis ruduo kažkur prapuola ir žemė pasipuošia balta drobule. Kartais ne ilgai, o kartais beveik šešiems mėnesiams. Bet kaip bebūtų lapkritį laikome dar rudens mėnesiu, tai ir turėtų būti, nes pagal mėnesio pavadinimą šiuo metu turėtų kristi lapai, bet jų jau nebėra, o ir visas lapų spalvas jau spėjome pamiršti.
Nors ir trumpai mus džiugina auksiniai lapai, bet tradiciniai renginiai skirti paminėti rudenį pradžiugina moksleivius o kartais ir jų tėvelius. 
 
Jau tradicija tapo Birštono gimnazijoje 1-4 klasių mokinių renginys, skirtas rudeniui. Šiais metais jis vadinosi „Rudens spalvos“. Visas veiklas vedė Nemuno kilpų regioninio parko specialistės Ramutė ir Rosita.
Netradicinės  veiklos vyko visą savaitę. 2-4 klasių moksleiviai dalyvavo protų mūšiuose, orientaciniame žygyje „Surask ir atspėk“. Patys mažiausi pirmokėliai dalyvavo gamtos pamokoje „Spygliuočiai aplink mus“, dėlionių konkurse. Mokykla pasipuošė gražiomis rudeninėmis puokštėmis, o kiekviena klasė  piešiniais.
 
Baigiantis savaitei visi dalyviai rinkosi į Birštono gimnazijos aktų salę, kurioje ne tik dainavo daineles apie rudenį, deklamavo gražiausius posmus skirtus šiam metų laikotarpiui, bet ir laukė apdovanojimų.
 
Pasibaigus visiems konkursams Nemuno kilpų regioninio parko direkcija padėkos raštais ir dovanėlėmis  apdovanojo geriausių komandų nugalėtojus.
 
Protų mūšyje geriausiomis komandomis tapo: 2a kl. „Pro karaliai“, 3b „Žaibai“, 4a „Lašeliai“, 4 b „Grybai“.
 
Orientacinis žygis po Birštono centrinį parką kai kam buvo sunkiai įkandamas, bet kai kurios komandos su užduotimis gerai susitvarkė ir pelnė geriausių komandų titulą.
 
Pasipuošią klases piešiniais džiugino mokyklos moksleivius, teko išrinkti gražiausius, o kaip tai padaryti jeigu visi puikūs.
 
Iki gruodžio 1 d. vyksta gražiausių piešinių paroda Nemuno kilpų regioninio parko Birštono lankytojų centre.
 
Dėkojame mokytojams ir mokiniams aktyviai dalyvavusiems rudeninėje savaitėje.
 
NKRP informacija
 
ruduo birtone1
ruduo birtone7
ruduo birtone8
ruduo birtone9
ruduo birtone4
ruduo birstone2
ruduo birstone

Kalendorius

Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba