Nauji Nemuno kilpų regioninio parko Produkto ženklo turėtojai

produkto zenklas profileNemuno kilpų  regioninio parko produkto ženklas suteikiamas nuo 2014 metų.
 
Per šį laikotarpį turime penkis šio ženklo turėtojus, kurie kiekvienus metus susirenka pasidalinti savo patirtimi ką tai davė kaip gamintojams ir  paslaugų teikėjams.
 
Parko teritorijoje paslaugas teikia žirgynas "Žygiai žirgais“ ir parasparnių entuziastas Rytis Stankevičius.
Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių nori pakilti ir pamatyti Nemuno gražiausias kilpas, o žmonės niekada nesėdėję ant žirgo su juo ne tik susipažinti, bet ir pajodinėti po apylinkes.
 
Savo gražiais darbais mugėse žavi Birutės ir Alfonso Pajaujų pinti daiktai. O jeigu sunegaluoji tai medaus būtina nusipirkti pas Robertą Pilauską.
 
Prieš metus ženklo turėtoju tapo Birštono mineraliniai vandenys. Džiaugemės, kad nuolat didėja gamtą mylinčių ir ją puoselėjančių ratas. 
 
Nemuno kilpų  regioninio parko produkto ženklas  suteikiamas šioje saugomos teritorijos teritorijoje pagamintoms prekėms ir paslaugoms, teikiamoms vadovaujantis tokiais kriterijais kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas ir nauda žmonių sveikatai, pritaikomumas nedidelėms lankytojų grupėms, nauda vietos bendruomenei ir kt. Ženklas  suteikiamas pagal pateiktas paraiškas ir įvertinus pareiškovo atitikimą nustatytiems kriterijams. 
 
2016 metais ženklas suteiktas dar dviems prašymus pateikusiems nariams.
 
Gretas papildė ūkininkė Vaiva Buliauskienė iš Gerulių km, Balbieriškio seniūnijos. Jos ūkyje yra gaminama ekologiški pieno produktai. 
 
Visada skatiname kaimo turizmo sodybas ne tik suteikti patalpas šventėms, bet ir pakviesti keliaujančius į kaimo sodybą atostogauti ir dalyvauti edukacinėse programose. Tokia veikla užsiima kaimo turizmo sodyba ,,Uosa ", esanti Uosos km., Balbieriškio seniūnijoje. Pristatant savo sodybą apie naujus planus ir jau pradėtus vykdyti papasakojo jos šeimininkas Artūras Danielius. 
 
Kviečiame Nemuno kilpų regioninio parko gyventojus ir svečius palaikyti gamtą puoselėjančius žmones pirkdami jų gaminį, gaudami paslaugą. Tikrai nenusivilsite jų suteikiama kokybe.
 
NKRP informacija

Kalendorius

Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba