PRIENIEČIŲ PROTŲ KOVOS BAIGĖ RUDENS SEZONĄ

giedr vytautas loreta kristinaNemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre Prienuose kas antrą  ketvirtadienį vyko „Prieniečių protų kovos“.
Rudens sezone komandoms teko sužaisti šešis žaidimus kaupiant taškus. Sezoną sėkmingai pradėjo aštuonios komandos.
Nuo pirmųjų žaidimų pradėjo ryškėti komandos lyderės ir kuri laimės sezoną nebuvo aišku iki paskutinių žaidimo minučių. Prieš prasidedant finalui pirmosia pozicijose po penkių turų  buvo komanda „ Toli gražu“, vos keliais taškais atsilikę rikiavosi komandos „ Didelės galvos“, „ Trapukas“, „ United“, „Laimėtojų komanda“ ir kitos. Taip kad kas laimės sezoną buvo intriga iki žaidomo pabaigos.
Komandoms teko kiekvieną žaidimą sužaisti po penkis turus , kiekvienam atsakant po  dešimt klausimų. Klausimai buvo įvairūs:muzikiniai, istoriniai, geografiniai,api  pasaulio šalis, miestus, įdomybes, stebuklus.
Visam žaidimui vadovavo keturių entuziastų komanda: Giedrė, Kristina, Vytautas, ir Loreta. Ši komanda ne tik vedė žaidimus, bet ir sudarinėdavo kiekvienam žaidimui klausimus, ir sukviedavo visus pažaisti. 
 
Paskutiniame rudens žaidime komandos žaidė kaip visada penkis turus: bendrieji klausimai, išradimai, Kinija, muzikinis ir kalėdinis. Klausimai tikrai nebuvo lengvi ir komadoms teko didelis išbandymas , juk ne kiekvienas žinom : “kur galima pamatyti  tokį reiškinį kai žirgas peršoka žirgą“, „ kurioje valstybėje yra daugiausiai kalbančių žmonių gimtąja kalba“, „ar galim išvardinti visus Kalėdų senelio elnių vardus“ ,  o gal žinome dainų pavadinimus ir atlikėjus ir dar daug kitų klausimų. 
Intriga  išliko iki žaidimo pabaigos, nes kiekvieną turą laimėdavo kita komanda, todėl surinkti taškai buvo svarbūs visiems žaidžiantiems.
 
Šeštąjį žaidimą laimėjo „Laimėtojų komanda“ surinkusi 36 taškus, todėl užgniaužią kvapą visi laukė sezono rezultatų.
 
Kol buvo skaičiuojami taškai visi dalyviai buvo apdovanoti Prienų savivaldybės prizu, tai buvo tušinukai su užrašu „prieiniečių protų kovos“, tai tarsi kvietimas dalyvauti naujame sezone, dar didesnis laukė siurprizas seimo nario Andriaus Palionio tortas, tai tarsi padėka už entuziazmą ir norą tobulėti kaupiant  savo žinias ir jomis dalijantis su kitais. 
Ir pagaliau laukti rezultatai.
 
Antrą sezoną prieniečių protų kovas laimėjo komanda pavadinimu“ Toli gražu“ ir buvo apdovanota laimėtojų marškinėliais, kuriuos padovanojo nežinomas rėmėjas.
 
Antra vieta atiteko komandai „Trapukas„ ir trečioje vietoje liko komanda „ Didelės galvos“ .
 
Tačiau laimėjo visi dalyvavę žaidime, nes kaip jie patys sakė „tai buvo ne tik varžymasis tarpusavyje, bet ir gerai praleistas laikas, o dabar iki naujo sezono bus liūdni ketvirtadienio vakarai“. 
 
Lauksime visų sugrįžtančių naujame sezone. 
 
R.Milušauskienė
toli grau
trapukas
united
tuinukai pradiugino dalyvius
andriaus palionio dovana

Kalendorius

Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba