Konkursui „Žvilgsnis pro atvertą langą“ pasibaigus

Vaikų piešiniuose buvo gamta, miestų gatvės, paminklai, gyvūnai, dangus. Visa tai kas jiems, o kartais mokytojams atrodė tinkama. Gaila, kad kai kurie į konkursą pasižiūrėjo be užsidegimo gyslelės ir vaikai piešė visiškai bet ką. Dėl tokio didelio piešinių kiekio komisija buvo griežta atrinkdama piešinius. Kadangi dauguma vietų buvo gerai žinomos ir pažįstamos, komisija  bandė įsitikinti ar tikrai tai galima pamatyti per langą, o įsitikinus, kad ne, tokie piešiniai nuguldavo į netinkamų pundelį. Taip pamažu buvo atrenkami laureatai. Komisijos nariai savo darbą atliko sąžiningai, nes nežinojo nei kokio mokinio, nei kokios mokyklos ar darželio vertino. Nei vienas nematė kito komisijos nario vertinimo ir negalėjo pasitarti, nes visi darbus vertino atskiru laiku. Todėl skaičiuoti galutinius rezultatus buvo labai įdomu. Nes ir Nemuno kilpų regioninio parko darbuotojai sklaidė piešinius ir diskutavo, kurie gali tapti geriausiais, o pasibaigus įvertinimams skubėjo pažiūrėti ar jiems patinkantys piešiniai pakliuvo tarp laureatų. Organizatoriams norėjosi apdovanoti kuo daugiau moksleivių, kad nepraeitų noras piešti, kad liktų ta mažytė viltis, kad kada nors ir aš būsiu laureatas.
 
Piešinius konkursui pateikė: Balbieriškio pagrindinė mokykla, Jiezno gimnazija, Birštono gimnazija, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija,  Šilavoto pagrindinė mokykla, Prienų l/d „Gintarėlis“ Prienų l/d „Pasaka“, Birštono vienkiemio darželis-mokykla, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Birštono darželis „Vyturėlis“, Birštono meno mokykla. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo konkurso  laureatai, juos visus būtų sunku išvardinti. Iš viso buvo apdovanota 161 konkurso dalyvis.  
 
Konkurso laureatai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis, o komisijos simpatijų sulaukę dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir valgomomis dovanėlėmis. Apdovanojimų šventę teko daryti kiekvienai savivaldybei atskirai, nes tokių patalpų Nemuno kilpų regioninio parko direkcija neturi, bet ir šventė neturi per  ilgai užsitęsti. Kiekvienos šventės pradžioje vyko gamtos pamoka, kurią vedė Nemuno kilpų regioninio parko vyr. specialistė Rosita Dargienė. Pamokoje buvo priminta apie pavasario šauklius- sugrįžtančius paukščius. Moksleiviai susipažino su šalia mūsų gyvenančiais paukščiais, prisiminė kokie požymiai pastebimi gamtoje, kad tikrai ateina pavasaris. Pamokoje buvo rodomas filmas, kuriame buvo rodomi ne tik paukščiai, bet ir stengiamasi parodyti jo garsą, kad kada nors jį išgirdę galėtume atpažinti kas gieda.Pasibaigus pamokai Nemuno kilpų regioninio parko kultūrologė Ramutė Milušauskienė įteikė moksleiviams ir mokytojams dovanėles.
 
Džiaugiamės, kad kiekvienas konkursas susilaukia vis daugiau dalyvių, o mes apdovanojame vis daugiau laureatų. 
 
NKRP dirkecijos vyr. specialistė 
R.Milušauskienė
 
revuonos mokykla

Kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba