Paminėjome žemės dieną

Senjorai pasižadėjo padėti jaunajai kartai vykdyti savo pažadus. Į šventę  pasveikinti su Žemės diena atvyko Birštono merė Nijolė Dirginčienė, vicemeras Vytas Kederys, administracijos direktorius Valentinas Vincas Raguckas ir kiti administracijos darbuotojai.
 
Šiais metais pakelti vėliavą teko Birštono „ Bočių“ visuomeninės organizacijos pirmininkei Julijai Barutienei. Jos vadovaujama organizacija ne tik  nuolat dalyvauja talkose tvarkant aplinką, piliakalnius, kapinaites, bet ir aktyviai kviečia ir kitus prie jų darbų prisidėti. Prie renginio organizavimo taip pat kiekvienus metus prisideda Birštono kultūros centras, nes be jų pagalbos neturėtume ne tik garso, bet ir puikiai paringtų muzikos garsų, paukščių čiulbėjimo, kuris pritraukia didelius būrius paukščių, o nutilus visiems garsams paukščiai dar ilgai gieda medžiuose esančiuose prie savivaldybės.
 
Renginio pabaigoje Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos vyr. specialistė Ramutė Milušauskienė įteikė padėkas Birštono gimnazijos mokytojams palaikiusiems ir padėjusiems organizuoti šventę: Astai Ferevičienei; Virginijai Urbanavičienei, Toliamai Ragienei, Stanislavai Šeškevičienei, Jūratei Aykščiūnienei, Vilmai Augustavičienei, Marytei Chadakauskienei,  Aldronai Grinienei, Astai Simanaitienei, Romai Malinauskienei, Algiui Guobiui. Padėkota ir moksleiviams, kurie kartu su mokytoju Guobiu sukalė 290 inkilėlių, tai : Gytis Šeškevičius, Linas Bartkus, Gytis Pranckevičius ir Džiugas Lemonas. Jų nameliuose apsigyvens naujos šeimos. 
 
Mylėkime savo žemę, nešiukšlinkime, tegul ji visada šypsosi gražiausiais savo žiedais.

Kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba