Apsilankė

joomla analytics 

kviečiame į renginius rugpjūčio 25 d. Punioje

Narių vertinimas:  / 0

plakatas-ventei-2

2017 m. rugpjūčio 25 d. maloniai kviečiame Jus atvykti į Punią – į mažąją kultūros sostinę.  Čia vyks Prienų r., Alytaus r. Birštono sav., Nemuno kilpų regioninio parko bendruomenių sąskrydis – Šiaudinių skulptūrų pleneras – Gausių šeimų šventė

Renginio metu daug dėmesio skirsime žemės meno, gamtos išsaugojimo, sveikatinimo tematikai ir ypač vaikų ir jaunimo užimtumui.

Vaikai ir jaunimas bus mokomi etnožaidimų, dalyvaus aitvarų edukacijoje, bendraus su kapitonu Flintu ir t.t.

Veiks bendruomenių lauko virtuvės, tad galėsite įsigyti  užkandžių, karštų patiekalų bei kavos, arbatos.

Išduodame paslaptį, kad aukščiau minėto renginio metu, esant geram orui, plausto „Dubio“ (atplauks į  Punią  iš Genių) kapitonas Genadijus (ne Flintas) ir Genių kaimo bendruomenė „Beržynas“ už simbolinę paramos sumą renginio  dalyvius  plukdys per Nemuną ir atgal. Šios atrakcijos dalyviai pirmą kartą turės progą persikelti į kitą Nemuno krantą tiesiai iš Punios miestelio į Punios šilą – kur aplankys Kunigaikščių alėją, legendinį partizanų bunkerį ir susipažins  su unikaliais  Punios šilo gamtiniais ištekliais.

Taip pat pranešame, kad Punioje galite pasistatyti palapinę ir  likti nakvoti, nes sekančią dieną vyks  sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“.

 

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse

Narių vertinimas:  / 0

piliakalniu foto konkursas 3Šie metai skirti paminėti piliakalniams. Todėl kviečiame juos aplankyti, nufotografuoti ir atsiųsti mums. Gal jūsų nuotrauka bus pripažinta gražiausia, o gal jūs aplankysite daugiausia piliakalnių esančių Prienų krašte ir Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje. Keliaukite, o mes laukiame jūsų nuotraukų iki 2017 m. rugsėjo 30 d. 

Kviečiame į šiaudinių skulptūrų plenerą

siaudiniu skulpturu plenerasGal nemoki piešti, siūti, karpyti, megzti, bet nori kažką padaryti gražaus ir išreikšti save mene, tai atvyk į šiaudinių skulptūrų plenerą. Čia galėsi sukurti savo skulptūrą, o tau padės ir su tokia technika supažindis tautodailininkė, skulptūrų meistrė Albina Mackevičienė. Plenero metu pagamintos skulptūros iki rugsėjo 22 dienos bus eksponuojamos prie Punios piliakalnio. Jomis galės pasigrožėti visi į Punią atvykstantys svečiai. Išbandyk save, gal tai tavo šansas tapti menininku.

Šiaudinių skulptūrų plenero nuostatai

Plenero darbotvarkė

 Kviečiame registruotis į plenerą iki rugpjūčio 22dienos. 

 

Informacinis pranešimas 2017.06.08. KELIAUKITE PO REGIONINIUS PARKUS

Narių vertinimas:  / 0
baneris keliaukimepo parkus2017 1Šiais metais minime Lietuvos regioninių parkų įkūrimo 25-metį. Ta proga kviečiame pažinti ir keliauti po 30 regioninių parkų. Šią vasarą Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su žurnalu „Kelionės ir pramogos“, tęsdami Šimtmečio kelionių konkursą, siūlo aplankyti regioninių parkų „perliukus“. 
 
TOP 30 lankytinų vietų sąraše – unikalios gamtinės vietos, naujai įrengti ir ekologiniam turizmui pritaikyti objektai, gamtiniai takai, regioninių parkų lankytojų centrai. Keliautojų laukia dar nematyti kraštovaizdžiai nuo kalvų, piliakalnių ir apžvalgos bokštų, nauji atradimai gamtos takuose, pažintis su gamtos ir kultūros paminklais.  

Skaityti daugiau: Informacinis pranešimas                                                                           ...

Kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba